Deri në garën e rradhës në Australi
Ditë
0
0
Orë
0
0
Min.
0
0
Sek.
0
0
Nico Rosberg dhe Lewis Hamilton janė protagonistėt mė tė mėdhenj tė konferencės pėr shtyp pėrpara Ēmimit tė Madh tė Abu Dhabit, garės sė fundit tė sezonit 2014 dhe qė ėshtė decizive pėr tė shpallur ka
Video Galeria
Foto Galeria